16.01.2014, 2:59
Kraje arabskie utonął na ropie

Bliski Wschód to nie tylko serce islamu, ale także region, który słynie z największych na świecie złóż ropy naftowej. Wśród największych eksporterów ropy naftowej znajduje się również położona na północy Afryki Libia. Jednakże najnowsze prognozy nie są optymistyczne dla tych krajów arabskich.

Kraje roponośne przestaną być samowystarczalne
08.01.2014, 10:41
Burza mózgów (brainstorm)

Co dwie głowy to nie jedna, ta zasada spełnia się w wiekszości dziedzin życia. Czasami podjęcie działań lub trudnych decyzji wymaga przedyskutowania z osobami trzecimi. Zazwyczaj członkowie takiego teamu mają wiele ciekawych kwestii do dodania. Dlatego warto nauczyć się pewnych technik pracy zespołowej. 

01.01.2014, 5:51

Z okazji Nowego Roku życzymy wszystkim czytelnikom naszego bloga, naszym klientom i współpracownikom wiary we własne możliwości i optymizmu, a także 365 dni pełnych wyzwań i marzeń, które zapewnią nam energię do działania przez kolejne 12 miesięcy.

Gear Creative Agency

24.12.2013, 5:38

Niech te Święta będą dla wszystkich czasem odpoczynku w gronie rodzinnym. Pozwólmy sobie oderwać się od codziennych obowiązków. Usiądźmy ze swoimi najbliższymy przy wigilijnym stole i rozkoszujmy się pięknymi chwilami, które dają nam najpiękniejsze święta w roku! Szkoda tylko, że nie są białe jak zazwyczaj...

Wesołych Świąt!

11.11.2013, 5:25

W tym roku mija 95-ta rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. 11-ego listopada na ustach wszystkich pojawiają się nazwiska bohaterów tamtych czasów, którzy sprawili, by po 123 latach Polska wróciła na mapy polityczne świata. Dziś wspominamy Józefa Piłsudskiego, słuchamy z dumą hymnu narodowego oraz wspominamy wydarzenia, które przywróciły Polsce granice.

08.11.2013, 5:08

Problemy z wyegzekwowaniem terminowości lub dobrej jakości usług świadczonych przez pracowników, podwykonawców czy zleceniobiorców, to chleb codzienny każdego przedsiębiorcy. Zarządzania zasobami ludzkimi można nauczyć się na studiach podyplomowych. Są jednak mniej czasochłonne i absorbujące metody, które pomagają pracodawcy skuteczniej zarządzać pracownikami.

01.11.2013, 4:27

W to szczególne święto porzućmy codzienne obowiązki i wspomnijmy naszych, zmarłych bliskich. Spędźmy ten czas w rodzinnym gronie, w ciepłej i serdecznej atmosferze. Niech ten chłodny, jesienny dzień ogrzeją znicze i wspomnienia o naszych bliskich, których nie ma już z nami.

29.10.2013, 3:51

Wiosną tego roku rozpoczęto pracę nad budową elektrowni słonecznej w pustynnym mieście Warzazat w Maroku. Produkcyjność tej elektrowni ocenia się na 160 MW. Jednocześnie jest to pierwszy projekt realizowany w ramach planu utworzenia elektrowni słonecznych, który został opracowany przez Rabat.

22.10.2013, 4:34
Porażki i sukcesy

Wzloty i upadki to nieodłączne elementy życia. Ich częstotliwość występowania jest po części uzależniona od nas samych, a czasami jest od nas niezależna. Jak sobie radzić, gdy znajdujemy się w dołku?

15.10.2013, 4:02
Czas pracy

Nawet kiedy nie jesteśmy przedsiębiorcami, dość ważną rolę odgrywa w naszym życiu czas. Czas dla rodziny, czas na pracę, czas na wyjście do knajpy, czas na plotkę, czas na przerwę. Czas to pieniądz, bo każdy narzeka, że ma go za mało. Co powinniśmy robić, by nim dobrze gospodarować?