Listopad 2013

W tym roku mija 95-ta rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. 11-ego listopada na ustach wszystkich pojawiają się nazwiska bohaterów tamtych czasów, którzy sprawili, by po 123 latach Polska wróciła na mapy polityczne świata. Dziś wspominamy Józefa Piłsudskiego, słuchamy z dumą hymnu narodowego oraz wspominamy wydarzenia, które przywróciły Polsce granice.

Problemy z wyegzekwowaniem terminowości lub dobrej jakości usług świadczonych przez pracowników, podwykonawców czy zleceniobiorców, to chleb codzienny każdego przedsiębiorcy. Zarządzania zasobami ludzkimi można nauczyć się na studiach podyplomowych. Są jednak mniej czasochłonne i absorbujące metody, które pomagają pracodawcy skuteczniej zarządzać pracownikami.

W to szczególne święto porzućmy codzienne obowiązki i wspomnijmy naszych, zmarłych bliskich. Spędźmy ten czas w rodzinnym gronie, w ciepłej i serdecznej atmosferze. Niech ten chłodny, jesienny dzień ogrzeją znicze i wspomnienia o naszych bliskich, których nie ma już z nami.